As Haxhi Zeka s’e shpëton Besën nga humbja

03 maj 2018 | 17:56

Legjenda e futbollit të Kosovës, Haxhi Zeka është rikthyer nga pensionimi në moshën 44-vjeçare, por paraqitja e tij në ndeshjen ndaj Flamurtarit nuk ka rezultuar e suksesshme.

Skuadra pejane pësoi humbje të thellë me rezultat 0-4, kurse tash mbijetesa në elitë do të jetë edhe më e vështirë për tu arritur.

Golat për skuadrën nga kryeqyteti i shënuan Almir Hajzeraj (2), Oscar Mendes (49), Alban Shillova (77) dhe Ron Statovci (86).

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)  

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka…