Haxhiu: Po e shkatërrojnë shtëpinë e përbashkët, para se ta ndërtojnë kasollen e tyre të vogël

28 janar 2018 | 23:47

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka thënë njëfarë mënyre se krahu që po e sulmon lëvizjen nga brenda, do të themelojë parti të re.

“Po duket që qëllimi i atyre që po e luftojnë e sulmojnë Lëvizjen Vetëvendosje nga brenda, është që ta shkatërrojnë shtëpinë e madhe të përbashkët para se ta ndërtojnë kasollen e tyre të vogël..”, ka shkruar Haxhiu në llogarinë e saj në “Facebook”.

Haxhiu bën pjesë në grupin që përkrah Albin Kurtin.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-Kryeministri Isa Mustafa është mirë dhe se problemet shëndetësore të…