Heidi Klum zbulon se nuk ka mbajtur kurrë një dietë të rreptë

24 gusht 2023 | 12:28

Heidi Klum zbulon se nuk ka mbajtur kurrë një dietë tëHeidi Klum ka hedhur poshtë thashethemet që qarkullonin rreth saj, në të cilat thuaj se ajo hante vetëm 900 kalori në ditë,

Modelja 50-vjeçare ka publikuar një video në Instagram, përmes së cilës ka shpjeguar se asaj nuk i është dashur asnjëherë të numëronte kaloritë në jetën e saj. Heidi, e cila peshon 62kg, ka deklaruar se ajo nuk ka ndjekur një dietë të rreptë pavarësisht se më parë ka patur probleme me ushqimin.

Ajo ka treguar se është e kënaqur me format e tupit të saj dhe sa i përket ushqimit ajo përpiqet të zgjedhë të duhurat.

Heidi Klum zbulon se nuk ka mbajtur kurrë një dietë të

Heidi, e cila fesoi përvjetorin e saj të katërt me kitaristin e Tokio Hotel, së fundmi është duke shijuar pushimet nën rrezet e bregdetit italian.

Heidi Klum dhe Tom ka kurorëzuar dashurinë me Tom në dhjetorin e vitit 2018-të.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëdhënësi i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Faton Abdullahu, ka…