Hoffmani ndahet me Llapin

14 janar 22:22

KF Llapi dhe portieri Steven Hoffman shkëputin bashkëpunimin.

KF Llapi dhe portieri jugafrikan Steven Hoffman me marrëveshje të dyanshme kanë ndërprerë bashkëpunimin. Kësisoji, portieri Steven Hoffman nuk do jetë pjesë e KF Llapit në edicionin pranveror.

KF Llapi e ka falenderuar portierin për kontributin e dhënë në 11 ndeshje gjatë së cilave ishte në portë, ku tre herë arriti ta mbaj portën e pa prekur. Klubi i Llapit i dëshiron suksese në vazhdim të karrierës.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gazetari Valon Syla ka komentuar marrëveshjen e bashkëpunimit në mes…