Hoti mbledh ministrat, ende nuk dihet arsyeja

07 dhjetor 08:25

Qeveria e Kosovës sot do ta mbajë mbledhjen e radhës.

Në një njoftim për media, Zyra për Komunikim e Kryeministrisë ka bërë me dije se mbledhja do të mbahet sot në orën 08:30.

Nuk është bërë me dije agjenda e kësaj mbledhje, as pikat e diskutimit që pritet të miratohen.

Nuk ka paralajmërime se a do të merret ndonjë vendim për shtimin ose lehtësimin e masave për menaxhimin e pandemisë Covid-19.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla, në…