Hoti thotë se Mustafa shumë shpejt kthehet në Kosovë

09 shkurt 2018 | 12:22

Gjendja shëndetësore e kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, është përmirësuar. Kështu ka deklaruar sot shefi i grupit parlamentar të kësaj partie Avdullah Hoti.

“Isa Mustafa së shpejti kthehet në Prishtinë tek familja e tij dhe i kthehet punës”, ka ka thënë Hoti.

Ish-kryeministri Isa Mustafa po qëndron në Gjermani prej disa ditësh për t’u shëruar nga gjendja e rënduar shëndetësore.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka e ka marrë vajzën…