Hoxha vazhdon me Feronikelin

11 janar 2018 | 14:00

Pas takimit me Presidentin Naser Rama dhe nënkryetarin e parë, Agim Kastrati, futbollisti Yll Hoxha ka vendosur të vazhdoj kontratën me KF Ferronikelin edhe për një vit, kurse Hoxha është shprehur i kënaqur me ecurinë dhe kushtet që klubi i ka ofruar.

Vlen të përmendet se Yll Hoxha është pjesë përbërëse e mesfushës së KF Ferronikelit dhe bart fanellën me numrin 99.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sulmuesi Cedric Bakambu ka preferuar transferimin në Kinë para transferimit…