Hoxhaj flet për qeverisjen në kryeqytet: Ndryshimi nuk ka ndodhur në Prishtinë

24 tetor 2018 | 08:46

Zëvendëskryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Enver Hoxhaj, ka thënë se në Prishtinë ende nuk ka ndodhur ndryshimi.

Ai ka thënë se PDK-ja asnjëherë nuk ka qeverisur me Prishtinën. 

Hoxhaj thotë se është koha për t’a kthyer besimin Prishtinës.

“Ndryshimi nuk ka ndodhur në Prishtinë, sepse PDK-ja asnjëherë nuk ka qeverisur me Prishtinën. Është koha t’ia kthejmë besimin Prishtinës dhe ta bartim këtë besim në çdo familje për t’ia sjellë ndryshimin kryeqytetit tonë”, ka shkruar Hoxhaj në llogarinë e vet në “Facebook”. 

Ndryshimi nuk ka ndodhur në Prishtinë, sepse PDK-ja asnjëherë nuk ka qeverisur me Prishtinën. Është koha t'ia kthejmë…

Gepostet von Enver Hoxhaj am Dienstag, 23. Oktober 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kombëtaret U-20 dhe U-18 të Kosovës në hendboll kanë nisur…