Një person humb jetën në aksident

07 dhjetor 17:10

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Korçë-Kapshticë, një person ka humb jetën.

Nuk dihet ende identitet i viktimës dhe shkaqet e aksidentit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndryshimi i klimës dhe ndotja po “largojnë” oksigjenin nga oqeanet…