Hysaj kërkon fitore ndaj Kosovës

29 maj 2018 | 14:55

Mbrojtësi i Napolit, Elseid Hysaj ka bërë me dije se Shqipëria luan për fitore në miqësoren ndaj Kosovës, e cila zhvillohet sonte në Cyrih.

“Mendoj që të gjithë futen në fushë për të fituar dhe njësoj edhe për ne. Kemi një grup shumë të mirë dhe çdo ndeshje e luajmë për ta fituar, pavarësisht çfarë ndodh në fushë. Edhe nesër do të kërkojmë fitoren, por të njëjtën gjë do të bëjë edhe Kosova”, ka thënë Hysaj.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, i ka urdhëruar ministrat që…