I mashtruan të gjithë? Del video ku zbulohet marrëdhënia e vërtetë e Kim Kardashian me bashkëshortin 

09 gusht 12:43

Kanye West është duke ndarë momente të bukura me familjen e tij. Reperi 43 vjeçar, i cili ka shpallur kandidaturën për president të Amerikës, së fundmi ndau në Twitter një video të ëmbël duke kërcyer me vajzën e tij, North West.

Babë e bijë morën vëmendje me vallëzimin e tyre të veçantë, teksa videoja është bërë virale.

Në klipin e shkurtër, i cili duket se është filmuar nga Kim Kardashian, dyshja treguan aftësitë e tyre të vallëzimit.

Në sfond dëgjohet “Push The Feeling On” dhe më pas shihet Kanye që hidhet nga karroca e tij e golfit dhe filloi të kërcejë, e më pas edhe North u bashkuan me të. Nga ana tjetër, Kim po bënte videon dhe dëgjohet duke qeshur me lëvizjet e Kanye dhe North.

Në një moment, North e pyeti babanë e saj se çfarë dite ishte, dhe me një buzëqeshje të madhe në fytyrën e tij, Kanye u përgjigj: “Është e premte”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Blackburn Rovers është e interesuar për shërbimet e portierit kosovar,…