Ibra planifikon të pensionohet në Itali

15 nëntor 14:57

Sulmuesi Zlatan Ibrahimoviq po planifikon të pensionohet në Itali. Këtë lajm e ka konfirmuar trajneri i Los Angeles Galaxy, Guillermo Barros Schelotto.

39-vjeçari dje bëri me dije se nuk do të vazhdojë kontratën me klubin nga liga MLS, kurse ai pritet t’i bashkohet njërit prej klubeve nga Seria A. Interesim për sulmuesin suedez ka shfaqur Milani, Napoli dhe Bologna.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të shtunën do të zhvillohet turneu i tretë për U14…