Icardi: Interi nuk ka frikë nga Juve

05 dhjetor 2018 | 10:59

Ndeshjen e radhës Interi e zhvillon ndaj Juventusit. Kapiteni Mauro Icardi, ka thënë se skuadra e Interi nuk ka frikë nga kampionët aktual të Italisë.

“Ndaj Juventusit nuk do të luajmë për barazim. Çdo sportist duhet të mendojë vetëm fitoren. Shkojmë pa frikë në Torino dhe të gatshëm ta luajmë këtë sfidë”, ka thënë Icardi.

Më 7 dhjetor në Torino nga ora 20:30 takohen Juventusi dhe Interi.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim…