Ilir Gashi betohet si anëtar i KQZ-së

10 gusht 2019 | 18:21

Ilir Gashi përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, ka bërë me dije se tashme ka bërë betimin para presidentit si anëtar i KQZ-së.

“Nder dhe privilegj, që me propozim të kryetarit z. Kadri Veseli, bëra betimin si anëtar i KQZ-së, pran presidentit të Republikës së Kosovës, z. Hashim Thaçi! Betohem!”, ka shkruar Gashi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Petrol Company ka bërë sot dorëzimin e çelësave të shtëpive…