Ilir Meta vjen këtë javë në ‘Kojshia Show’ me një paralajmërim

13 gusht 19:10

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, hap sezonin e edicionit të ri të emisionit “Kojshia Show” këtë të diel në orën 21:00 në “RTV21”.

Ai vjen, si asnjëherë tjetër, të japë një intervistë ekskluzive.

Për më tepër, ndiqeni promocionin e intervistës më poshtë dhe shikoni dhe dëgjoni se çfarë paralajmëron ai?!.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka thënë se PDK-ja…