Deputetja Haxhiu: PDK-ja po fundoset politikisht

13 gusht 2019 | 17:53

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka thënë se PDK-ja është duke u fundosur politikisht.

“PDK-ja po fundoset politikisht andaj prej dhimbjes së madhe që i ka kapluar, po qesin shqelmat e fundit! Lëvizja Vetëvendosje është shpresa e vetme për vendin dhe qytetarët”, ka shkruar Haxhiu në llogarinë e vet në “Facebook”, duke iu kundërpërgjigjur kritikave të zyrtarëve të PDK-së për takimin Kurti-Mustafa.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se…