Interi ndalet nga Atalanta

25 shtator 20:29

Interi dhe Atalanta nuk kanë shkuar më shumës e barazimi 2-2 në “San Siro”. Lautaro zhbllokoi shpejt sfidën, por miqtë brenda pjesës së parë përmbysën rezultatin.

Në pjesën e dytë ishte Dzeko që barazoi kurse Dimarco humbi penalltinë e fituar në minutat e fundit.

Nga ana tjetër tashmë Milan falë fitores së vështirë në Spezia ka siguruar kreun e renditjes në Seria A, ndjekur nga Napoli me 1 pikë më pak e Inter me 2 pikë më poshtë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Boskieri shqiptar Florian Marku sapo fituar titullin IBF në kategorinë…