Irina Shayk fotografohet duke dalë nga hoteli me një mashkull (Foto)

22 nëntor 16:07

Duket se historia e modeles ruse Irina Shayk me aktorin e njohur Bradley Cooper, ka mbetur pas. Ata janë shprehur se janë ndarë miqësisht dhe me marrëveshje dhe gjithsecili po vazhdon jetën e vet.

Rusja bukuroshe mendohet se ka nisur një lidhje të re me një mashkull tjetër. Irina dhe djali misterioz, identiteti i të cilit nuk dihet ende, janë fotografuar teksa dilnin së bashku nga një hotel luksoz në New York.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“E Premtja e Zezë” identifikon ditën pas festës së Falenderimeve…