Ish-komandanti i FSK-së uron për fillimin e krijimit të ushtrisë

18 tetor 2018 | 15:52

Ish-komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), Kadri Kastrati, ka uruar qytetarët e Kosovës dhe pjesëtarët e FSK-së për fillimin e procesit të krijimit të ushtrisë.

Në profilin e vet në “Facebook”, Kastrati ka shkruar: “Urime Kosovë, urime të gjithë pjesëtarëve të FSK-së, urime gjithë qytetarëve, fillimi i krijimit të ushtrisë së shtetit!”.

/Epoka e re/

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë ratifikuar të enjten dy…