Ish-zyrtari i Pentagonit: Alienët kanë vizituar tokën

20 dhjetor 11:18

Ish-zyrtari i Pentagonit, Luis Elizondo, ka bërë me dije se alienët kanë vizituar tokën.

“Personalisht besoj se ka prova të mjaftueshme për të besuar se nuk jemi vetëm në univers. Kam lexuar në disa raporte për objekte fluturuese me karakteristika dhe manovrime të paimagjinueshme për një shpikje njerëzore, objekte që shpërfillnin gravitetin e tokës”, ka thënë Luis Elizondo, i cili ka drejtuar prej vitesh Programin e Avancuar Aero-Hapësinore për Identifikimin e Kërcënimeve.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Berat Armagedoni  Të dashur dashamirës, Shtëpia jonë botuese “Armagedoni”, të…