Islam Pacolli: Vizioni i AKR-së, zgjedhja e duhur për Pejën

29 shtator 2019 | 20:09

Aleanca Kosova e Re e ka shpalosur sot programin qeverisës në qytetin e Pejës.

Kandidati për deputet me numrin rendor pesë nga koalicioni parazgjedhor NISMA-AKR-PD, Islam Pacolli, ka thënë se qytetarët e Pejës meritojnë më shumë dhe se vizioni i AKR-së është zgjedhja e duhur për ta.

“Peja dhe qytetarët e saj meritojnë më shumë. Vizioni i AKR-së dhe programi i saj, janë zgjedhja e duhur për këtë qytet dhe rininë e saj të talentuar! Prandaj, vota e juaj me 6 tetor është mundësia ideale për ndryshim. Ta bëjmë së bashku këtë gjë!”, ka shkruar Pacolli në profilin e vet në “Facebook”.

Fotografia e Islam Pacolli

Fotografia e Islam Pacolli

Fotografia e Islam Pacolli

Fotografia e Islam Pacolli

/Epoka e re/  

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kandidati për deputet nga radhët e NISMA Socialdemokrate  Skënder Reçica …