J-Lo dhe Cardi B sjellin këngën “Quiero Dinero”

23 janar 2018 | 22:39

Jennifer Lopez dhe Cardi B janë dy këngëtaret të cilat së fundmi kanë bashkëpunuar me një projekt të ri muzikor.

Ende nuk është publikuar video e këngës së tyre më të re “Quiero Dinero” ndërkohë që në koncertin e mbajtur në Los Angelos nga këngëtarja e famshme Jennifer Lopez, ka qenë e ftuar edhe Cardi B.

Së bashku dy këngëtaret kanë interpretuar live këngën e tyre e cila është xhiruar nga fansat.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zinedine Zidane ka kërkuar nga përkrahësit e Real Madridit që…