Ja çfarë i kërkon Rama Fevziut përpara se të fillojë emisioni (Video)

04 janar 2018 | 21:40

Në emisionin “Opinion” në TV Klan u transmetuan prapaskenat dhe ajo çfarë ndodh pas kamerave gjatë emisionit.

Në videon më poshtë, teksa i ftuar në emision ka qenë kryeministri Edi Rama, janë regjistruar disa momente, kur Rama i kërkon Fevziut të mos merret me ekonomin gjatë intervistës por me politikën, pasi sipas tij aty ai është më i përgatitur.

“Gjithmonë gabon kur futesh tek ekonomia, se pashë që kë futur pyetje për ekonominë”, u shpreh Rama.

Ndiqni më poshtë videon dhe shikoni çfarë ka ndodhur:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me ndihmën e teknologjisë, është më e lehtë se kurrë…