Ja reagimi i Berat Buzhalës kur Milaim Zeka futet papritur në emision (video)

25 shkurt 23:14

Sonte të ftuar në emisionin “n’Kosovë Show”, ishin gazetari dhe opinionisti Berat Buzhala, si  dhe deputeti i deputeti i Nismës Socialdemokrate Milaim Zeka.

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision kishte momente interesante dhe atmosferë. Buzhala, pos tjerash në këtë emision foli dhe për arsyen e zvarritjes së  demarkacionit.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori i organizatës joqeveritare “Zëri Perëndimor i Kosovës”, Sali Bislimi,…