Ja rezultatet pas pjesës së parë në ndeshjet e Superligës

17 mars 2019 | 15:00

Feronikeli e ka mbyllur pjesën e parë në epërsi prej një gol ndaj Trepçës ‘89 (1-0). Në minutën e 29-të, Bujar Pllana shënoi autogol.

Ndërsa në ndeshjen tjetër në mes Gjilanit dhe KEK-ut ende nuk ka gola të shënuara. Ndeshja në mes Prishtinës dhe Flamurtarit zhvillohet më 27 mars në stadiumin “Fadil Vokrri”.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mërgim Mavraj nuk do të jetë pjesë e kombëtares për…