Ja si reagon Mihrije Braha kur nusja e djalit të saj hyn live në emision

09 prill 2018 | 12:16

Këtë të diel mysafire në emisionit më të shikuar në vend “Kojshia Show” ishte e ftuar këngëtarja Mihrije Braha dhe motra e saj Lora.

Gjatë bisedës, papritur hyn nusja e Platorit, përndryshe reja e ardhshme e Mihrijes.

Shikoni videon më poshtë për të parë reagimin e Mihrije Brahes.

https://youtu.be/lUfG64E3SA4

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri, njëherësh edhe lider i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka…