Jahir Morina i AAK-së: Do të mundohem t’ua kthej besimin investimeve në Kosovë

15 shtator 16:24

Njëri ndër biznesmenët e suksesshëm dhe anëtari i AAK-së, Jahir Morina – Gipa, i ka hyrë garës për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD.

Morina përpos në fushën e biznesit është aktiv edhe në jetën politike, ku në zgjedhjet e fundit për Kuvendin Komunal të Prishtinë ka dalë njëri ndër kandidatët më të votuar nga radhët e AAK-së.

Jahir Morina – Gipa, në listën AAK-PSD për deputet të Kuvendit të Kosovës garon me numrin 94.

Familjar, miq, bashkepunetor dhe bashkëpartiak,Më lejoni t’ju informoj zyrtarisht se unë do të jem pjesë e listës për Deputet të Kuvendit të Republikës së Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në zgjedhjet nacionale që do të mbahen më 6 Tetor dhe do të mbaj numrin 94✅.Unë kësaj radhe kërkoj mbështetjen tuaj e që asnjëherë nuk më ka munguar duke iu siguruar se do të jem zëri juaj në Kuvendin e Kosovës .100% Guxim100% Dije100% Përkushtim 100 % SHTETNa priftë e mbara!Jahir Morina – Gipa #94✅

Gepostet von Jahir Morina Gipa am Samstag, 14. September 2019

Postimi i plotë i Morinës:

Familjar, miq, bashkëpunëtor dhe bashkëpartiak,

Më lejoni t’ju informoj zyrtarisht se unë do të jem pjesë e listës për deputet të Kuvendit të Republikës së Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në zgjedhjet nacionale që do të mbahen më 6 tetor dhe do të mbaj numrin 94.

Unë kësaj radhe kërkoj mbështetjen tuaj e që asnjëherë nuk më ka munguar duke iu siguruar se do të jem zëri juaj në Kuvendin e Kosovës .

100%: Guxim
100%: Dije
100%: Përkushtim
100%: SHTET

Na priftë e mbara!

Jahir Morina – Gipa #94

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja Adelina Ismaili, ka thënë se kandidatja e Lidhjes Demokratike…