Jehona “tund” rrjetet sociale me fotot e fundit

21 shtator 13:25

Influencuesja shqiptare e rrjeteve sociale, Jehona Dreshaj ka bërë postimin e një serie fotosh nga Los Angelosi

Në Itali, Islandë dhe vende të tjera interesante në Europë derisa asnjëherë nuk kanë munguar fotografitë seksi të saj.

Tani, Jehona ka treguar gjoksin e saj seksi, derisa ka qenë e veshur me shumë stil me një fustan ngjyrë kafe të hapur.

“27 shijet që shijojnë bukur”, ka shkruar Jehona, derisa mbrëmë ka festuar ditëlindjen e saj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori i Institutit të Kosovës për Drejtësi, Ehat Miftaraj, ka…