Jennifer Anistoni, beqare dhe me dukje të re

08 prill 17:31

Bukuroshja tashmë beqare, Jennifer Aniston, është parë për herë të parë që nga publikimi i lajmit për ndarjen e saj nga bashkëshorti Justin Theroux.

Aniston nuk duket se ka përjetuar keq ndarjen. Ajo duket e bukur si gjithmonë si dhe vërehet se ka bërë disa ndryshime të vogla tek flokët e saj. 49-vjeçarja kishte një dukje të thjeshte me xhinse si dhe nuk kishe të vendosur grim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (ShBA), Donald Trump,…