Jennifer Lopez  dhe Alex Rodriguez drejt altarit  

18 shkurt 15:22

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez po shkojnë drejt martesës, tha një burim ekskluzivisht për revistën Life & Style.

Çifti po planifikon të shpenzojë 3 milionë dollarë për ceremoninë e tyre martesore, transmeton.

Dyshja thuhet se do ecin drejt altarit gjatë verës, kështu që planifikimi i dasmave aktualisht ka filluar.

“Jennifer ishte aq e entuziamuar pas Super Bowl sa që ajo dhe Alex vendosën që ata duhet ta vazhdojnë atë dhe të organizojnë një cermoni madhështore të dasmës”.

Ata tashmë kanë marrë me qira një mega-jaht luksoze ku do të mbahet dasma, në brigjet e Miami.

“Asnjë shpenzim nuk është kursyer ”, “Duke marrë parasysh Jen dhe Alex punojë shumë, ne nuk jemi të befasuar që ata planifikojnë edhe të shpenzojnë shumë”.

“2020 do të jetë viti i tyre!”, tha burimi i afërt me çiftin e famshëm.

Image result for jennifer lopez

Image result for jennifer lopez

Image result for jennifer lopez

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përpos ndeshjes, Atletico Madrid - Liverpool, sonte luhet edhe ndeshja…