Jennifer Lopez nuk i lë vend imagjinatës me fustanin transparent

09 qershor 2022 | 11:25

Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore, Jennifer Lopez, i ka lënë pak vend imagjinatës në daljes e saj të fundit. Të mërkurën mbrëma, ajo mbërriti në premierën e dokumentarit të saj të ri në Netflix.

52-vjeçarja mahniti fansat në Festivalin Tribeca të Nju Jorkut me një fustan të zi gjysmë transparente që theksonte format e saj trupore.

Copa e hollë dhe e tejdukshme e fustanit, i lejonte fansat që të shikonin më shumë seç duhet nga gjoksi dhe këmbët e saj të tonifikuara.

Ndërkohë, e nominuara për Grammy, pamjen e saj e plotësoi me buzëkuqin pink baby, rimelin gri dhe një çantë clutch të zezë kadife.

E sigurisht që nuk mungoi unaza e fejesës me diamant jeshil, 8.5 karatësh që ia dha Ben Affleck në fillim të këtij viti. Gjithashtu edhe një diamant të dytë në gishtin e saj të mesëm të djathtë.

Harroi të brendshmet në shtëpi! Jennifer Lopez nuk i lë vendHarroi të brendshmet në shtëpi! Jennifer Lopez nuk i lë vendHarroi të brendshmet në shtëpi! Jennifer Lopez nuk i lë vendHarroi të brendshmet në shtëpi! Jennifer Lopez nuk i lë vendHarroi të brendshmet në shtëpi! Jennifer Lopez nuk i lë vendHarroi të brendshmet në shtëpi! Jennifer Lopez nuk i lë vendHarroi të brendshmet në shtëpi! Jennifer Lopez nuk i lë vend

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (ShBA) në Kosovë,…