Jennifer Lopezi me flokë të bardha

25 prill 2018 | 10:59

Jennifer Lopezi është në mesin e 100 personave më me ndikim në botë, sipas përzgjedhjes së revistës “Time”.

Siç shkruan kjo revistë, Jenniferi është bërë aktorja e parë latine, e cila ka fituar më shumë se një milion dollarë për rol në film. Jenniferi është paraqitur në ballinën e revistës “Time” e veshur me rroba ngjyrë të bardhë dhe me flokë të gjata me nuancë të ndritshme.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Maria Sharapova dhe Serena Williams janë të njohura në botë…