Jennifer Lopezi ndan me adhuruesit momentin e fundit të performancës në ‘Super Bowl’

07 shkurt 11:29

Këngëtaret e njohura, Shakira dhe Jennifer Lopez, ishin të mrekullueshme gjatë performancës së tyre në ‘Super Bowl’ të dielën.

Lopez në “Instagram” ka publikuar momentin e fundit të tyre gjatë performancës. “E dua këtë moment me Shakirën disa çaste pas përfundimit të performancës”, ka shkruar Lopezi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtaret e njohura, Shakira dhe Jennifer Lopez, ishin të mrekullueshme…