Jessica Alba bën tregti për Krishtlindje

23 nëntor 2018 | 11:33

Aktorja hollivudiane Jessica Alba u pa në marketin “Target” duke blerë dekorime për festën e Krishtlindjes. Ajo pati të veshur një pallto ngjyrë kafe, të shoqëruar me pantallona të gjelbër dhe bluz të bardhë.

Disa ditë më parë ajo ndau një fotografi të familjes së vet, por që u ishte dedikuar festave të fundvitit.

Image result for Jessica Alba bën tregti për Krishtlindje

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Klubi i Prodhueseve e ka përkrahur dhe mirëpritur vendimin e…