Jonah Hill nuk i ndahet të dashurës (Foto)

16 prill 11:37

Jonah Hill dhe e dashura e tij Gianna Santos janë parë dorë për dore në një ditë me diell në Beverly Hills, California.

Aktori 35-vjeçar kishte të veshur një bluzë ngjyrë portokalli dhe pantallona sportiv blu, ndërkaq e dashura e tij zgjodhi një komplet sportiv të zi.

Në fillim të kësaj jave Jonah është parë me një mik duke pirë kafe në Nju Jork.

Image result for Jonah Hill nuk i ndahet të dashurësImage result for Jonah Hill nuk i ndahet të dashurës

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Modeluesja e njohur, Gigi Hadid, ka marrë pjesë në festivalin…