Jovetiç te Hertha

27 korrik 13:06

Sulmuesi malazez Stevan Jovetiç ka mbyllur bashkëpunimin me Monacon dhe tani është gati për një aventurë në Bundesligë.

Futbollisti 32-vjeçar ka arritur marrëveshjen me Herthën e Berlinit për një kontratë 3-vjeçare dhe zyrtarizimi. Sulmuesi malazez ka luajtur më herët në kampionatin italian, anglez, spanjoll e francez, ndërsa me kalimin në Bundesligë, kompleton 45-shen e ligave kryesore evropiane.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ina Kollcaku, është një nga personazhet më…