Justin Bieberi dhe Hailey Baldwini përgatiten për dasmën përrallore

27 shtator 2019 | 11:44

Justin Bieberi dhe Hailey Baldwini do ta mbajnë ceremoninë e dytë martesore në fund të këtij muaji. Tani modeluesja po përgatitet për dasmën.

Një burim ka thënë për “ET” se 22-vjeçarja bëri një trajtim fytyrë për 75 minuta në Beverly Hills në fillim të kësaj jave. Sipas burimit, trajtimi që modeluesja bëri i largoi nga trupi të gjithë lëkurën e vdekur si dhe i pastroi të gjitha toksinat.

Hailey u shoqërua nga bashkëshorti Justin në SPA, por këngëtari vetë nuk bëri trajtime.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-lojtari i Paris Saint-Germainit, Dani Alves, ka folur për Business…