Justin Bieberi, në studio me Poo Bear për këngë të reja

11 maj 2018 | 11:29

Këngëtari 24-vjeçar është parë duke shkuar në studio me producentin Poo Bear, diku në Hollywood.

Dyshja së fundi kanë bashkëpunuar për “Hard 2 Face Reality”, një këngë që bën pjesë në albumin e ri të Poo Bear, Bearthday, në të cilin ka duet edhe me Elvana Gjatën.

Në të njëjtën ditë Justini përdori “Instagramin” për të ndarë një mesazh rreth famës dhe stilit të jetesës së tyre.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zinxhiri i Offset në vlerë prej 150 mijë dollarësh është…