Juve nuk i ndahet Napolit

22 janar 2018 | 23:09

Juventusi ka fituar me rezultatin minimal 1-0 ndaj Genoas, dhe në këtë mënyre e vazhdon garën për titull me Napolin.

Goli i vetëm në këtë ndeshje u shënua pas gjashtëmbëdhjetë minutave lojë, kurse pasimin e Mandzukiqit e shfrytëzoi Douglas Costa duke shënuar për 1-0. Ky gol doli të jetë edhe i fundit në ndeshje.
Juve tash ndodhet në vend të dytë vetëm një pikë larg Napolit, ndërsa është shkëputur nga skuadrat e tjera me 10 pikë larg.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një kameriere shpërtheu në lot pasi mori një bakshish të…