Juve planifikon transferimin e Icardit

03 janar 14:00

Mauro Icardi mund të transferohet te Juventusi dhe të marrë një rol kryesor në ekipin e Massimiliano Allegri.

Ky i fundit e ka vënë shpesh në dukje që skuadrës së tij i mungon efikasiteti në portë, edhe pse rastet i krijojnë.

Me Icardin kjo çështje mund të zgjidhet, ndërkohë që nga ana tjetër Juventusi do të hapë krahun për sulmuesin Alvaro Morata, të cilin e do Barelona në LaLiga.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Maqedoni, ndodhë që edhe fëmiun ta vrasin me paramendim,…