Ka veshur gjë poshtë palltos? Marina Vjollca ngriti temperaturat me pozat e fundit

20 janar 13:19

Ka veshur gjë poshtë palltos? Marina Vjollca ngriti temperaturat me

Moderatorja e njohur, Marina Vjollca, është një nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ajo është gjithashtu edhe mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”.

Marina ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme, ku gjithmonë shfaqet e kuruar në çdo detaj. Mbrëmjen e djeshme ajo ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve me disa foto të shpërndara në “Instagram”.

Ka veshur gjë poshtë palltos? Marina Vjollca ngriti temperaturat me

Ajo shihet me flokë të gjata në këto foto e me siguri do jenë shkrepur disa ditë më parë. Por, pyetja që po mendojnë ndjekësit është: “A ka veshur gjë Marina poshtë palltos?”.

Kjo pasi ajo pozon e veshur me një pallto ngjyrë vjollcë, duke ekspozuar njërën këmbë. Foto të tilla kanë ndezur gjithnjë reagime në rrjet dhe gjykojeni vetë nëse ka veshur gjë apo jo.

Ka veshur gjë poshtë palltos? Marina Vjollca ngriti temperaturat me

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ajo është një nga modelet më të përfolura të showbiz-it…