Kejvina Kthella “tërbon” fansat

20 janar 13:09

“Photoshop”/ Filmon format bombastike nga afër, Kejvina Kthella

Ajo është një nga modelet më të përfolura të showbiz-it shqiptar. Është fjala për Kejvina Kthellën, e cila së fundmi ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ka udhëtuar për punë në Dubai.

Por postimi që ka tërhequr më shumë vëmendjen e ndjekësve të saj është një video ku shfaqet e veshur me një palë bikini ngjyrë ari.

“Photoshop”/ Filmon format bombastike nga afër, Kejvina Kthella

Kejvina filmonte  trupin nga afër dhe paraqitja e saj nuk donte fare koment. “Photoshop”, ka shkruar ajo me shaka sipër videos, duke ‘thumbuar’ të gjithë ata që e kritikojnë për editim të imazheve.

Kejvina në këtë video nuk kishte vendosur asnjë pikë makijazhi në fytyrë dhe dukej e freskët.

“Photoshop”/ Filmon format bombastike nga afër, Kejvina Kthella

“Photoshop”/ Filmon format bombastike nga afër, Kejvina Kthella

“Photoshop”/ Filmon format bombastike nga afër, Kejvina Kthella

“Photoshop”/ Filmon format bombastike nga afër, Kejvina Kthella

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bordi Ekzekutiv i Komitetit Olimpik të Kosovës në mbledhjen e…