Kaia Gerber mban shkronjën “P” në qafë, tre ditë pas darkës me Pete Davidson

08 nëntor 14:17

Modelja Kaia Gerber, para tre ditësh ishte parë në një darkë në Malibu me aktorin Pete Davidson. Kaia të mërkurën pati një paraqitje në tepihun e kuq të drekës vjetore të Women’s Guild Cedars-Sinai Annual Luncheon në Beverly Hills.

Modelja pati në qaf një zinxhirë me shkronjën “P”, kjo shkronjë është e njëjtë me atë të Pete Davidson. Por se a janë në lidhje të dashurisë Kaia dhe Pete nuk dihet akoma pasi nuk e kanë komentuar këtë asnjëri.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Camile Guaty, është bërë nënë zyrtarisht. Aktorja e “The Prison…