Kalon në Komision propozimi për Trustin, shkon në Kuvend

07 dhjetor 14:23

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere e ka miratuar kalimin e propozimit për tërheqjen e 30 përqind të Trustit. Nga nëntë vota, katër ishin për, tri kundër dhe dy abstenime.

Nga Lëvizja Vetëvendosje abstenuan Visar Korenica dhe Eman Rrahmani. Pas këtij votimi, projektligji shkon për në Kuvend.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rajoni duhet të rrijë bashkë për shkak të ndikimit rus.…