Kamioni godet një grua në Fushë Kosovë

10 mars 2019 | 10:58

Një kamion ka goditur një grua pak minuta më herët në Fushë Kosovë.

Këmbësorja është dërguar për trajtim në QKUK.

Rastin për “klankosova.tv” e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha.

“Rreth orës 9 e 30 në magjistralen Prishtinë-Pejë një person/këmbsor është goditur nga një kamion. E lënduara është dërguar në emergjencë përderisa njësitet policore të trafikut po merren me procedurat e vendshiqimit dhe ato hetimore lidhur me rrethanat dhe shkaktarët e aksidentit”, ka thënë Hoxha.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Projektligji për Qeverinë është në fazën e fundit të procesit…