Kampanja ka filluar, nxitoni ti fitoni shpërblimet nga Mighty Rain

08 nëntor 13:32

A jeni aktiv?
A keni dëshirë me shku n’Fitnes?

Mighty Rain po dhuron shumë shpërblime për ju.
Në Albi Mall deri me datën 30 nëntor luani për të fituar njërin nga shpërblimet…
1.Veshje Sportive
2.Fitnes Falas
3.Shishe Sportive dhe
4.Qanta Fitnesi

A ki fat? Provoje!

 

(Artikull i sponzorizuar)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përzgjedhësi i Përfaqësues së Kosovës në futboll, Bernard Challandes, e…