Kampionë të Evropës: Reali, Chelsea, Bayerni, Juventusi dhe Monaco

31 dhjetor 2017 | 10:09

Real Madridi e fitoi titullin në La Liga, por edhe katër titujt të tjerë në 2017-n. Ndërsa kampion në Angli doli skuadra e Chelseat, e cila drejtohet nga Antonio Conte.

Bayern Muncheni e vazhdoi dominimin në Gjermani, duke u shpallur kampion. Edhe Juventusi është shpallur kampion në Itali. Në Francë “hovin” e PSG-së e ndali skuadra e Monacos.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas pranimit të Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK) në…