Kanye West i bëri Kimit dhuratën më të lirë

02 korrik 12:04

Kim Kardashiani dhe Kanye Westi janë shumë të pasur. Janë aq të pasur sa kanë një shtëpi gjigante që kushton 60 mijë dollarë dhe e kanë shndërruar në një muze “të braktisur”.

Dhe ç’duhet të bëjë në këtë rast bashkëshorti i saj? Sigurisht një urim dhe një dhuratë. Por çfarë mund t’i dhurosh një miliardereje?

Me siguri mendja të shkon për dhuratat më luksoze dhe të shtrenjta por, jo. Kësaj radhe Kanye i ka bërë dhuratën më modeste, por më kuptimplotë që kemi parë. Ai i ka dhuruar një domate jeshile, një domate qershi dhe disa lule.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ryan Seacrest dhe Shayna Taylor i kanë dhënë fund për…