Kate Upton, shpërthim “asetesh” në shkretëtirë (Foto)

12 qershor 2018 | 11:30

Modeluesja amerikane Kate Upton është gruaja më sensuale në botë sipas “Maxim Hot 100”, revista që këtë vit ka shpallur renditjen e zakonshme të femrave më të bukura.

Ngjitja në krye të podiumit për bionden 26-vjeçare me buzëqeshje të ëmbël dhe kthesa të pakontrollueshme ishte kurorëzuar me një set fotografik të guximshëm, që do të shfaqet në numrin e radhës në muajin korrik/gusht të kësaj reviste.

Fotografitë janë shkrepur në shkretëtirë izraelite. Veshjet më intriguese zbulojnë format e gjoksit, derisa vëmendja të humbet tek të pasmet e një superfemre.

Image result for Kate Upton, shpërthim “asetesh” në shkretëtirë

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Tanimë është publikuar videoklipi zyrtar i Botërorit Rusi 2018, ku…