Katër persona në Graçanicë bëhen për spital

13 shtator 2023 | 08:53

Katër persona pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të martën rreth orës 18:00, në Graçanicë.

Tutje bëhet e ditur se të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në tretman mjekësorë dhe rasti është cilësuar si “Lëndim i rëndë truporë”.

“Raportohet se pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete katër te dyshuar kosovarë. Të dyshuarit kane pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në tretman mjekësore”, thuhet në raport.

Po ashtu në raport bëhet e ditur se me vendim të prokurorit njeri i dyshuar është dërguar në mbajtje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Edon Zhegrova ka reaguar pas ndeshjes mes Rumanisë dhe Kosovës.…